واکنش بسیار تند حاج علی نقی اکبری پشم عضو ستاد مرکزی خیزش مستضعفین به جوسازی های اطرافیان ملکشاهی راد

واکنش بسیار تند حاج علی نقی اکبری پشم عضو ستاد مرکزی خیزش مستضعفین به جوسازی های اطرافیان ملکشاهی راد مطلب ویژه

واکنش بسیار تند حاج علی نقی اکبری پشم عضو ستاد مرکزی خیزش مستضعفین به جوسازی های اطرافیان ملکشاهی راد : 
 
خبر حمایت و جلسه ام برای ملکشاهی راد صدرصد دروغی بزرگ و شاخ دار و از همان ترفندهای هوچی گران مزد بگیر و اجیر شده است که اندک آبرویم را نشانه گرفته اند/ چه سندی بهتر از فیلم بیعت خود و وابستگانم با عزیز و محبوب قلبها «حاج مرتضی محمودوند»/ کفش جفت کن ها و بشقاب چین ها بشنوند که نقی اکبری پشم و آنهایی که احترامی برای این حقیر قابل هستند «حاج مرتضی محمودوند» «مظلوم و صادق» را در شهری که صاحبان پول های حرام و کثیف، بی تقوایی را به اوج خود رسانده اند تنها نمی گذارند و بعید می دانم فریب خوردگانی که به قیمت خیلی ارزان و ناچیزی همیشه خود را می فروشند و امروز هم بوق چی شده اند به حکومت ری برسند.     
 
 آقای محمدرضا ملکشاهی راد بهترین خدمتی که می توانی به این شهر و دیار بنمایی این است که هر چه سریعتر انصراف خود را از این انتخابات پیش رو اعلام نمایید و اجازه دهید جریانات انقلابی و ولایی این شهر به وحدت برسند. 
 
آقای ملکشاهی راد بترسید از اختلاف و دو دستگی هایی که خدایی ناکرده خونریزی و درگیری به دنبال داشته باشد و اینقدر بر طبل اختلاف و تفرقه نکوبید.
 
  جناب ملکشاهی راد شما و بوق چی هایت اگر راست می گویید و آبروی بنده و خانواده ام را دوست داشته چگونه انتظار دارید بیعتم را با «حاج مرتضی محمودوند» بشکنم و با عهدی که در حضور بزرگان این شهر با سردار دوران حماسه بسته ام پشت نمایم. آیا به نظر خودتان فردای آن روز «نقی اکبری» می تواند در همین خیابان 16 متری خرم اباد در جلوی چشم بهترین دوستانش مثل «زیودار، سیاهپوش،نادر همتی، پور خداد، نورالهی و غیره که معرف حضور حضرت عالی نیز هستند و با همدیگر دست حاج مرتضی را بلند کرده اند سرش را بالا بگیرد. آیا این شیوه و مرام جوانمردان است. آیا این مرام شعیه علوی است. پس جناب ملکشاهی راد اگر به قول خودت این «دایی ناقابلت» را دوست داری با آبرویش بیشتر از این بازی نکنید  و اطمینان داشته باشید تا پایان این ماجرا در خدمت حاج مرتضی هستم و آبرویم را آسان به دست نیاورده ام که آسان هم از دست بدهم و حرف آخر اینکه  چه گلی بر سر  مردم این شهر زده اید که حالا امروز هم انتظار دارید باز هم مردم به شما اعتماد کنند.    
 
فدایی رهبری / نقی اکبری پشم
بازدید 425 آخرین ویرایش در چهارشنبه, 14 اسفند 1398 ساعت 15:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

About Author

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.