کلاهبرداران از خشم و غضب مستضعفین در امان نخواهند بود/ شمایی که با یک تشر کوچک خود را خیس می کنید چرا وارد این وادی ها می شوید / حاج مرتضی محمودوند در دامی که برایش پهن کرده اید گرفتار نخواهد شد/ بررسی جدی سوابق خیانتکاران و مفسدین از خواسته های بحق

کلاهبرداران از خشم و غضب مستضعفین در امان نخواهند بود/ شمایی که با یک تشر کوچک خود را خیس می کنید چرا وارد این وادی ها می شوید / حاج مرتضی محمودوند در دامی که برایش پهن کرده اید گرفتار نخواهد شد/ بررسی جدی سوابق خیانتکاران و مفسدین از خواسته های بحق مطلب ویژه

حسین بهاروند عضو ستاد مردمی خیزش مستضعفین :

گریه و زاری های افراد هزار چهره و منافق صفت که در سالیان گذشته با بی تقوایی نسبت به رزمنده حاج عمران از هر تلاشی برای تخریب و تضعیفش کم نگذاشتند در چند هفته منتهی به پیروزی هم نخواهند توانست با مظلوم نمایی و واسطه کردن این و آن از خشم و غضب مستضعفین و مظلومین در امان بمانند. بررسی جدی سوابق خیانتکاران و مفسدین از خواسته های بحق جریان مظلومین و مستضعفین است.

مدیرمسئول هفته نامه صدای مستضعفین در پاسخ به کسانی که با افکار شیطانی در تلاش هستند که کاندیدای مستضعفین و مظلومین را در این چند روز باقیمانده به انتخابات به گوشه ای بکشانند و با توسل به سوگندهای متاسفانه دروغ و پهن کردن سفره ای رنگین او را بفریبند و زحمات مردم را سرقت کنند باید بدانند که ایشان شخصیتی هوشمند، عاقل و دور اندیش است که هرگز در دامی که شیادان و کلاهبرداران بد نام برای او چیده اند گرفتار نخواهد شد.

عضو ستاد مردمی خیزش مستضعفین با بیان اینکه یکی از خصلت های بسیار خوب دکتر محمودوند گذشت و مردانگی بوده و همین نیز باعث گردیده که مردم خرم آباد و بخشهای تابعه از ایشان به عنوان محبوب قلبها و دشمن تزویر و ریا یاد کنند و آنهایی که نمی دانند بدانند که حاج مرتضی هر دستی را که صادقانه و برای رضای خدا به سوی وی دراز شود را می فشارد.

حسین بهاروند در ادامه خطاب به خرابکاران و کلاهبرداران اعلام کرد شمایی که اینقدر ترسو و ضعیف هستید و با یک تشر کوچک خود را خیس می کنید چرا وارد این وادی ها می شوید. کی می خواهید آدم شوید. چرا فکر عاقبت کارهایتان را نمی کنید. حالا هم انتظار دارید با نه نه من غریبم و ابراز پشیمانی از گذشته به شما امان نامه بدهند. به کدامین عهدتان وفا کردید و با کدام سابقه وفاداری و ایستادگی تان به سراغ کاندیدای مستضعفین چند روز قبل از پیروزی آمده اید و با گریه و بغض های کودکانه انتظار گذشت دارید. خجالت بکشید والله که این راه و رسم جوانمردی و مردانگی نیست. حداقل اگر دین ندارید آزاده باشید. در همین روزها گوهر واقعی مردان شناخته می شود.

بازدید 444 آخرین ویرایش در جمعه, 04 بهمن 1398 ساعت 11:25
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

About Author

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.