بعد از سالها بی وفایی نارفیقان(مردگان سیاسی)مراد مستضعفین و مظلومین "حاج مرتضی محمودوند "می آید / پس چه شد آن همه هل هله و وعده های عمر وعاصی که به دوستانتان در شب نشینی ها برای ترور و حذف رزمنده حاج عمران دادید. شرم ، شرم ، شرم

بعد از سالها بی وفایی نارفیقان(مردگان سیاسی)مراد مستضعفین و مظلومین "حاج مرتضی محمودوند "می آید / پس چه شد آن همه هل هله و وعده های عمر وعاصی که به دوستانتان در شب نشینی ها برای ترور و حذف رزمنده حاج عمران دادید. شرم ، شرم ، شرم مطلب ویژه

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند   نه هر که آینه سازد سکندری داند
نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست     کلاه داری و آیین سروری داند                                                    
 
حسین بهاروند در مصاحبه ای کوتاه با خبرنگار هفته نامه صدای مستضعفین اعلام کرد :
 
پیروزی مستضعفین و مظلومین در انتخابات پیش روی مجلس در شهرستان خرم آباد برای همیشه ماندگار  و صاحبان پولهای کثیف و جریان رسوا شده نفاق و فساد در محاصره مردم اسیر می شوند. دیدید این بار هم نهادهای انقلابی با هوشیاری و آگاهی کامل، بصیرت به خرج دادند و فریب اربده کشی ها و هل هله های گستاخانه و عمر و عاصی نیرنگ بازان را نخوردند. پس چه شد آن همه وعده و وعیدهایی که به دوستانتان در شب نشینی ها برای ترور و حذف رزمنده حاج عمران دادید. فکر کردید می توانید با چند انگ کودکانه و پهن کردن یک دام، سردار جبهه های نبرد و سرباز راستین امام خامنه ای (مد ظله عالی) را از میدان به در کنید. من که بارها به شما هشدار دادم شخصا  نصحیت کردم که این نعره زدن ها و استفاده از ابزار تهمت و دروغ هم برای دنیا و هم برای آخرتتان سخت و گران تمام خواهد شد گوش نکردید ادای آدم های بزرگ و شجاع را در محافل خصوصی نزد دوستانتان در می آوردید که ای بابا این صدای مظلومین و مستضفعین هم باز یک حرف الکی و بی اساسی زد حالا واقعا الکی بود (شرم ، شرم ، شرم) انقلاب و نظام تمام قد از رزمنده حاج عمران دفاع نمود یا خیر. این هم نتیجه سالها تهمت و تخریب و جنگ روانی  و هزینه های گزافی که متحمل شدید. مکرو و مکرالله  مگر شوخی است این وعده الهی به مظلومین بوده. تا کی می خواهید با پناه بردن به دروغ و تهمت و پرونده سازی کاسبی کنید و سر این مردم مظلوم و بیچاره را کلاه بگذارید. خیلی برایم جالب است با حالی که نزدیک به 40 روز به انتخابات مجلس در خرم آباد باقی مانده اما گوشه گوشه های شهر نوید از یک پیروزی بزرگ را می دهند آری هر جا گوشم را میدهم سخن از مرام و معرفت یادگار دوران حماسه و شهادت است بالاخره بعد از سالها بی وفایی و نامردی های نارفیقانی که  امروز به عنوان مردگان سیاسی از آنها یاد می شود و با استفاده از آن تجربه های تلخ تاریخی در گذشته، سرانجام توانستیم مراد واقعی بار دیگر با توکل بر خدای متعال برای ایستادگی و مقاومت در مقابل کسانی که به یک باره صاحب ثروت های افسانه ای شده اند به میدان بفرستیم.
 
 مدیرمسئول هفته نامه صدای مستضعفین در ادامه با اشاره اینکه شیرین تر و گواراتر از وفای به عهد سراغ ندارم و میدانم از نشانه های عاقبت بخیری وفا کردن به عهدی بوده که با مردم می بندیم و ای کاش  بعضی افراد  بجای خودزنی و خودکشی سیاسی مسیر دیگری را انتخاب می کردند و موجب این همه بدبینی و خسارت  به نظام و انقلاب نمی شدند. 
 
حسین بهاروند در پایان با اشاره به اینکه کاندیدای مستضعفین و مظلومین در شهرستان خرم آباد قابل مصادره نخواهد بود و دلبستگان به نظام و رهبری اطمینان داشته باشند که این رزمنده دوران حماسه و شهادت هرگز آدم کسانی که  تا به امروز عدسه ای هم برای انقلاب نکرده اند و کل افتخارشان چند نسبت فامیلی بیشتر نیست و جز غارت بیت المال و سوء استفاده از موقعیت شغلی برای خود و نزدیکانشان چیز دیگری از آنها سراغ ندارم نخواهد شد و شکر خدا که این مرد نجیب و متدین و بی تکبر نه تشنه آن است که در محافل از او به عنوان چهره ملی یاد گردد و نه هیچ وقت تسلیم و دنباله روی بت هایی خواهد شد که تا به امروز جز ضرر و زیان، هیچ فایده ای برای شهر و دیارشان نداشته اند و حرف آخر اینکه آن مرد بلند قامت فقط ظاهر انقلابی ندارد بلکه عمل انقلابی اش زبانزد خاص و عام است.
بازدید 400 آخرین ویرایش در یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 20:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

About Author

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.