حسین بهاروند در یاداشتی کوتاه نوشت : حاج مرتضی محمودوند صدای رسای مظلومین و مستضعفین است/ مکرو و مکرالله وعده پروردگار به مظلومین است.

حسین بهاروند در یاداشتی کوتاه نوشت : حاج مرتضی محمودوند صدای رسای مظلومین و مستضعفین است/ مکرو و مکرالله وعده پروردگار به مظلومین است. مطلب ویژه

حسین بهاروند در یاداشتی کوتاه نوشت: روشنگری صادقانه حاج مرتضی محمودوند در لرستان بینی فتنه گران و فرصت طلبان و ویژه خوران را بار دیگر به خاک مالید.

مدتها بود که جریانی شهره به نفاق و فساد با بی تقوایی و همان شیوه های منافقانه و رفتارهای ناجوانمردانه، برنامه ای برای ترور سیاسی سربازی که از سیزده سالگی تا به امروز در رکاب امام خمینی (رض) و امام خامنه ای(مدظله عالی) بوده را آماده و به صورت دزدانه و حقه بازانه، پیشانی آن مرد بلند قامت و فساد ستیز(حاج مرتضی محمودوند انقلابی و ولایتمدار) را نشانه گرفتند تا به خیال خامشان اوضاع را برای ادامه ظلم ها و خیانت های تلخ و فراموش نشدنی خود و نزدیکانشان امن نمایند اما غافل از  اینکه مکرو و مکرالله وعده پروردگار است.

حسین بهاروند با اشاره به اینکه در عجبم که این جریان آلوده و فاسد چگونه به خود جرات می دهد با شخصیتی مذهبی و فراجناحی که امید مردم خرم آباد و جریانات حزب الهی بوده و در بزنگاه ها نشان داده آبروی شهر و دیارش مهمتر از پست و مقام و پول می باشد و در کوچه و بازار بویژه اردوگاه مظلومین و مستضعفین جایگاهی خاص و ویژه دارد اینقدر شبهه افکنی، جسارت و بی ادبی نمایند.

نکند فکر می کنید مردم از اقدامات و نیرنگ ها و انگیزه های شیطانی شما چندین نفر بی اطلاع هستند اگر تصورتان این است که با این شگرد های خاص می توانید بین مردم و نهادهای انقلابی فاصله و بدبینی ایجاد نمایید بدانید این ره را که می روید رو به ترکستان است و حالا دیگر وقت آن رسیده که بجای انگ زدن به رزمندگان دوران حماسه و جنگ، خود را برای روز پاسخ‌گویی و روشن شدن خیلی از مسائل به همین زودی آماده کنید.

خدا را شکر که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم ما خادمین و خائنین شهر و دیارشان را خیلی خوب می شناسند و تا آخرین نفس پشتیبان و حامی ارزشها و نهاد های انقلابی و بی ادعایی هستند که امروز همه ما آسایش و امنیت خود را مدیون شان هستیم.

حسب وظیفه لازم دانستم از روشنگری به موقع و صادقانه سرباز راستین امام و رهبری حاج مرتضی محمودوند صمیمانه قدردانی نمایم.

ادامه دارد.

بازدید 564 آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 آذر 1398 ساعت 15:00
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌)

About Author

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.