اگر سپاه نبود امام(ره) را کشته بودند، تمام نیروهای انقلاب را قتل عام کرده بودند، حوزه‌های علمیه بکلی از بین رفته بود و کشور هم تجزیه و آشوب می شد.

اگر سپاه نبود امام(ره) را کشته بودند، تمام نیروهای انقلاب را قتل عام کرده بودند، حوزه‌های علمیه بکلی از بین رفته بود و کشور هم تجزیه و آشوب می شد.

ئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: عده ‌ای کمر برای تضعیف روحیه ایمانی مردم بسته اند در حالی که ما باید در پی دین مردم بیش از دنیای مردم باشیم زیرا اگر دین درست شود دنیا هم درست می شود.

به گزارش ایرنا؛ آیت الله احمد جنتی عصر پنجشنبه در دومین روز 'گردهمایی روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور' در مشهد افزود: باید به فکر ایمان مردم باشیم و آنها را به عبادت، بندگی، خداپرستی، دوری از گناه، رباخواری، رشوه خواری و رشوه دهی تشویق کنیم.

وی ادامه داد: وظیفه اصلی ما به عنوان روحانیت حفظ دین مردم است. نباید از دین مردم غافل شویم. باید خانواده، دوستان و دیگران را امر به معروف و نهی از منکر کنیم و جلو منکرات را بگیریم که اگر دین درست نشد دنیا هم خراب می ‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز اشاره و بیان کرد: بهترین خدمات خالصانه و مخلصانه را سپاه و بسیج عرضه کرده اند. سپاهیان به فکر درجه، پست و مقام نیستند و الگوی برتر آنها نیز سردار سلیمانی است که این همه کار کرد و زحمت کشید اما خود را مطرح نکرده است.

وی گفت: اگر سپاه نبود امام(ره) را کشته بودند، تمام نیروهای انقلاب را قتل عام کرده بودند، حوزه‌های علمیه بکلی از بین رفته بود و کشور هم تجزیه و آشوب می شد. آمریکا نیز زودتر از همه برمی ‌گشت، حکومت می‌ کرد و انتقام می ‌گرفت که جاسوسهای ما را چشمهایشان بستید. آمریکا می ‌آمد انتقامگیری می‌ کرد از بچه‌ های انقلابی و دیگران و همه قدرت کشور را به دست می‌گرفت و اوضاع کشور 100 درجه بدتر از زمان شاه می شد. ما هرچه داریم اول از همه از خدا و سپس از بسیج، حزب الله و جندالله است.

آیت الله جنتی افزود: اگر سپاه نبود عراق و سوریه رفته بود و یک حکومت داعشی بر سرکار می‌ آمد. بعد از آنجا اینها وارد مرزهای ما می شدند و همان بلاهایی را که در آن کشورها ایجاد کردند بر سر ما می‌آوردند. آنکه خط حمله و صف مقدم بود همین سپاهیان بودند و همه مردم هم پشت سر آنها هستند که اگر مردم نباشند سپاه نمی‌ تواند کاری انجام دهد.

وی ادامه داد: مشکلاتی هم در کشور وجود دارد از جمله بی آبی که به صورت جدی مطرح است و مشکلات اقتصادی هم هست اما امکانات هم وجود دارد. هرچه داریم از ولایت فقیه است. انقلاب را ولایت فقیه به ثمر رساند. انگلیس می‌گوید ریشه ولایت فقیه را باید بزنیم و آمریکاییها می‌گویند ولی فقیه را باید نابود و یا تضعیف کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: عربستان هم هرچه پول دارد خرج می‌ کند تا قدرت ولی فقیه را بگیرد. آنکه از ولایت فقیه دفاع می ‌کند سپاه، بسیج و حزب الله است که اهداف ولایت فقیه را پیگیری می‌ کنند. خداوند عذاب کند افرادی را که با عناوین مختلف سپاه را مورد طعن و طنز قرار می‌ دهند.

وی افزود: دشمن بیش از ما می فهمد ولی فقیه چه بر سرش آورده است و در فکر این هستند که اگر بشود او را بردارند یا تضعیف کنند تا قدرت برخورد با دشمنان داخلی، خارجی، آمریکا و اسرائیل را نداشته باشد.

آیت الله جنتی در خصوص مسائل اقتصادی هم گفت: نمی دانم از چه کسی باید گله کرد. می توانیم اقتصاد خود را به دست خودمان اداره کنیم اما چندین سال از عمر اقتصاد مقاومتی می گذرد ولی به نتیجه مطلوب نرسیده است. چرا جلوی قاچاق را نمی‌ گیرند. مسئله ارز هم مشخص نیست چه سرنوشتی خواهد داشت.

وی افزود: همچنین باید از مسئولان سئوال کرد پارسال چقدر تولید و اشتغال داشته ایم. امسال هم سال حمایت از کالای ایرانی و همچنین چهلمین سالگرد انقلاب است. همه دولت، ملت و مسئولان علما و مراجع و همه افرادی که از برکات انقلاب در این چهل سال بهره برده اند همه باید راجع به انقلاب قدردان باشند.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 03 خرداد 1397 ساعت 20:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.