نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه در انتخابات ریاست جمهوری باید فرد اصلح را انتخاب کنیم گفت: کاندیدای انتخابات از دادن وعده‌های دروغ خودداری کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه در انتخابات ریاست جمهوری باید فرد اصلح را انتخاب کنیم گفت: کاندیدای انتخابات از دادن وعده‌های دروغ خودداری کنند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت‌الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم‌آباد با تبریک آغاز ماه رجب اظهار داشت داشت: ماه رجب فضیلت بسیاری دارد چراکه رجب ماه خداوند است و هر کس اعمال ماه رجب را انجام دهد جزء رجبیون قرار می‌گیرد.

امام جمعه خرم آباد گفت: مهم ترین ذکر در ماه رجب ذکر استغفار است و هرچه می توانید در این ماه استغفار کنید.

وی به شهادت امام هادی (ع) و سوم ماه رجب که با دوازدهم فروردین مصادف شده است، اشاره کرد و افزود: دوازده فروردین روز جمهوری اسلامی است و مهمترین هدف امامان ما نیز تشکیل حکومت اسلامی و حفظ جامعه اسلامی بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: ما باید خدا را شکر کنیم که این هدف ائمه در زمان فعلی ما به برکت مجاهدت‌های امام بزرگوار و خون شهیدان عملی شده و جمهوری اسلامی ایران تشکیل و در دوازده فروردین با رأی مردم تثبیت شد.

وی تصریح کرد: دوازده فروردین روز پیروزی حکومت‌الله بر حکومت طاغوت و روز عید ملی و مذهبی ما است و باید این ایام‌الله را گرامی بداریم.

میرعمادی با اشاره به سیزده فروردین و روز طبیعت بیان کرد: سلامت طبیعت و سلامت محیط زیست در این است که ما درختان و گیاهان را حفظ کرده و از بین نبریم چراکه استفاده کردن از نعمت‌ها مسئولیت‌آور است.

وی خاطرنشان کرد: اگر بنا باشد هر نفری یک شاخه درخت را در سیزده فروردین بشکند باید بگوییم 70 میلیون شاخه شکسته می‌شود و آیا این سزاوار است?

نماینده ولی‌فقیه در لرستان حفظ و نگهداری از طبیعت را یک وظیفه شرعی دانست و گفت: با توجه به وضعیت گرد و غبار و تغییرات جوی باید طبیعت را حفظ کرده و اگر کسی طبیعت را از بین می‌برد باید او را امر به معروف و نهی از منکر کنیم.

وی درخت را مظهر حیات دانست و افزود: انسان به وسیله این درختان زنده است بنابراین اگر از نعمت‌های اللهی استفاده می‌کنیم باید آنها را قدر بدانیم.

میرعمادی اظهار داشت: بعد از سیزده فروردین و تعطیلات کشور برای دو امر مهم انتخابات و تولید و اشتغال آماده می‌شود.

وی انتخابات 96 را در درجه نخست اهمیت قرار داد و تصریح کرد: ما در انتخابات سه هدف اصلی را دنبال می‌کنیم که نخست مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و دومین هدف نیز این است که انتخابات سالم و با رعایت کامل قوانین و به دور از تفرقه برگزار شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه کاندیدای انتخابات از دادن وعده‌های دروغ خودداری کنند عنوان کرد: کسانی که کاندیدای شورای اسلامی شهر هستند باید اخلاق را رعایت کرده و نباید وعده‌های دروغ به مردم دهند.

وی افزود: هدف سوم در انتخابات، انتخاب فرد اصلح است یعنی کسی که به درد جامعه بخورد و در انتخابات ریاست جمهوری باید فرد اصلح را انتخاب کنیم، کسی که به دنبال اشتغال بوده و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را دنبال کند و باانگیزه و پر تحرک باشد.

میرعمادی بیان کرد: در انتخابات شوراها با توجه به اینکه شهر، شورا و آبادانی می‌خواهد باید کاندیداها با برنامه باشند و ما در انتخاب‌ها باید معیارهای صحیح را مد نظر قرار دهیم.

وی بیان کرد: نام‌گذاری سال با توجه به نیاز اصلی کشور یعنی تولید و اشتغال و رفع بیکاری است و تحقق شعار سال با انتخاب فرد اصلح است.

امام جمعه خرم‌آباد ضمن تسلیت سالگرد رحلت آیت‌الله بروجردی مصادف با دهم فروردین گفت: آیت‌الله بروجردی نه تنها افتخار مردم لرستان بود، بلکه افتخار جهان اسلام و استوانه دین و معرف مکتب اهل بیت و بنیان‌گذار تقریب مذاهب بوده است

وی با اشاره به خدمات آیت الله بروجردی گفت:خدمات آیت الله بروجردی جهانی بوده است و جهان از وجود ایشان بهره‌مند شده است و هنوز هم شاگردان و آثار و برکات ایشان همچون نور تابان موجب بهره مندی مسلمانان است.

انتهای پیام/

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 16 فروردين 1396 ساعت 07:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌)

نظرات

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.