معرفی مدیر مسئول

0

حسین بهاروند اهل روستای ناصروند از توابع شهرستان خرم آباد با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد متاهل و دارای یک فرزند و شاغل در سازمان صدا و سیما پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت ارشاد فعالیت رسانه ای خود را تحت عنوان مدیر مسئول پایگاه خبری صدای مظلومین و هفته نامه صدای مستضعفین بدون هیچ گونه گرایش به دسته بندی های سیاسی (اصول گرا- و اصلاح طلب) و به صورت مستقل شروع نموده است و ریشه اکثر بی عدالتی ها را باند بازی و قبیله پروری میداند. ایشان معتقد است وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواندبا نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد،اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد.

اكنون این رسانه با توکل بر خدا آمده است تا با نهراسيدن از تهمت های ناروا و نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، و معرفی صاحبان ثروت های نامشروع و کثیف به مردم در مواقع ضرور ، آرمان های انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و صدای کسانی باشد که هیچ ‌تریبونی از خود برای فریاد درد هایشان ندارند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آن هستند را محروم نمايد. با خدا و مردم عهد بسته ایم که اگر قطعه قطعه شویم و مورد سخت ترین شکنجه ها قرار گیریم ملاحضه افراد فرصت طلب و دلال را ننماییم. آنهایی که خود را ارباب مردم می دانند و باورشان این است که با گردن کلفتی و هارت و پورت های بی اساس و تکیه بر ثروت های کثیفشان می توانند فرزندان واقعی انقلاب را به عقب برانند.
خدایا در این کوران بی وفایی به تو پناه میبریم و تنها از تو مدد می خواهیم و یاریمان کن در مقابل ظلم و بی عدالتی آرام ننشینیم و جان و اندک آبروی ناقابلمان در راه آرمانهای انقلاب فدا گردد.

جهت برقراری ارتباط با مدیر مسئول پایگاه خبری صدای مظلومین می توانید از طریق شماره تماس 09156428726 و یا آدرس ایمیل  اقدام نمایید.

ارتباط با ما

3374272222 orig 28599

 

راه های ارتباطی با پایگاه خبری صدای مظلومین و هفته نامه صدای مستضعفین.

موبایل  و تلگرام:09156428726

ایمیل:

مجوزها

 

پروانه انتشار پایگاه خبری صدای مستضعفین

S170923206451

 

پروانه انتشار صدای مستضعفین

S170923064520

 

S170923506460

درباره ما

 

درباره ما  / ما  بیداریم و برای پیگیری و انعکاس مشکلات مظلومین و مستضعفین به مدیران ارشد استانی به میدان آمده ایم.

پایگاه خبری صدای مظلومین و هفته نامه صدای مستضعفین جهت انتقال مشکلات و گرفتاری های اقشار ستم دیده که به هیچ تریبونی برای دفاع از خود دسترسی ندارند ایجاد شده است

این رسانه با بهره مندی از کادری متخصص، متعهد،ولایتمدار، خلاق و پرانگیزه برای رساندن فریاد مظلومین و مستضعفین به مسئولان استانی و فرا استانی ،حداکثر استفاده را از فضایی مجازی خواهد برد.

 
    هم افزایی این فعالیت ها نه تنها روحیه فعالان این عرصه را مضاعف می کند بلکه امکان تحرکات وسیع تر و عمیق تر را فراهم می سازد.

پایگاه خبری صدای مظلومین و هفته نامه صدای مستضعفین، سایتی مردمی و غیردولتی است که به وسیله آقای حسین بهاروند اهل روستای ناصروند از توابع شهرستان خرم اباد لرستان بدون هیچ گونه وابستگی به احزاب یا افراد سیاسی اداره می شود.

شماره حساب ها

bank accounts hesab

شماره حساب های پایگاه

bnk resalat d

شماره کارت 5041721050539163   و شماره حساب 3274625    بنام حسین بهاروند بانک رسالت