معرفی مدیر مسئول

0

حسین بهاروند اهل روستای ناصروند از توابع شهرستان خرم آباد با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد متاهل و دارای یک فرزند و شاغل در سازمان صدا و سیما پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت ارشاد فعالیت رسانه ای خود را تحت عنوان مدیر مسئول پایگاه خبری صدای مظلومین و هفته نامه صدای مستضعفین بدون هیچ گونه گرایش به دسته بندی های سیاسی (اصول گرا- و اصلاح طلب) و به صورت مستقل شروع نموده است و ریشه اکثر بی عدالتی ها را باند بازی و قبیله پروری میداند. ایشان معتقد است وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواندبا نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد،اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد.

اكنون این رسانه با توکل بر خدا آمده است تا با نهراسيدن از تهمت های ناروا و نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، و معرفی صاحبان ثروت های نامشروع و کثیف به مردم در مواقع ضرور ، آرمان های انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و صدای کسانی باشد که هیچ ‌تریبونی از خود برای فریاد درد هایشان ندارند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آن هستند را محروم نمايد. با خدا و مردم عهد بسته ایم که اگر قطعه قطعه شویم و مورد سخت ترین شکنجه ها قرار گیریم ملاحضه افراد فرصت طلب و دلال را ننماییم. آنهایی که خود را ارباب مردم می دانند و باورشان این است که با گردن کلفتی و هارت و پورت های بی اساس و تکیه بر ثروت های کثیفشان می توانند فرزندان واقعی انقلاب را به عقب برانند.
خدایا در این کوران بی وفایی به تو پناه میبریم و تنها از تو مدد می خواهیم و یاریمان کن در مقابل ظلم و بی عدالتی آرام ننشینیم و جان و اندک آبروی ناقابلمان در راه آرمانهای انقلاب فدا گردد.

جهت برقراری ارتباط با مدیر مسئول پایگاه خبری صدای مظلومین می توانید از طریق شماره تماس 09156428726 و یا آدرس ایمیل  اقدام نمایید.