همکاران

hamkar1

 

آقای سینا درویشی اهل نهاوند و ساکن استان البرز با مدرک کارشناسی ارشد از جوانان ولایت مدار  و با روحیه جهادی و انقلابی به عنوان مسئول روابط عمومی و تهیه خبر  پایگاه خبری صدای مظلومین  مشغول به خدمت میباشد.

معرفی مدیر مسئول

hossein-baharvand

آقای حسین بهاروند پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت ارشاد فعالیت رسانه ای خود را تحت عنوان مدیر مسئول پایگاه خبری صدای مظلومین  بدون هیچ گونه گرایش به دسته بندی های سیاسی (اصول گرا- و اصلاح طلب) و به صورت مستقل شروع نموده است و ریشه اکثر بی عدالتی ها را باند بازی و قبیله پروری میداند. ایشان معتقد است وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش از پيش از هر ابزار عمومي مي تواندبا نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد،اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سیاسی عقیم بگذارد.

ارتباط با ما

3374272222 orig 28599

 

راه های ارتباطی با پایگاه خبری صدای مظلومین

موبایل  و تلگرام:09156428726

ایمیل:

معرفی مدیر سر دبیر

sardabir

آقای محمد خاک نیا اهل و ساکن تهران با مدرک کارشناسی ارشد از خانواده ای فرهنگی و متوسط با روحیه جهادی و با نشاط و دارای تجارب لازم در حوزه رسانه ای، تحت عنوان سردبیر پایگاه خبری صدای مظلومین  مشغول به انجام وظیفه می‌باشد.

درباره ما

درباره ما  / ما  بیداریم و برای پیگیری و انعکاس مشکلات مظلومین و مستضعفین به میدان آمده ایم.

پایگاه خبری صدای مظلومین جهت انتقال مشکلات و گرفتاری های اقشار ستم دیده که به هیچ تریبونی برای دفاع از خود دسترسی ندارند ایجاد شده است

این رسانه با بهره مندی از کادری متخصص، متعهد،ولایتمدار، خلاق و پرانگیزه برای رساندن فریاد مظلومین و مستضعفین ،حداکثر استفاده را از فضایی مجازی خواهد برد.

 
    هم افزایی این فعالیت ها نه تنها روحیه فعالان این عرصه را مضاعف می کند بلکه امکان تحرکات وسیع تر و عمیق تر را فراهم می سازد.

پایگاه خبری صدای مظلومین ، سایتی مردمی و غیردولتی است که به وسیله آقای حسین بهاروند بدون هیچ گونه وابستگی به احزاب یا افراد سیاسی اداره می شود.